GET YOURSELF
REFRESHED

Zadzwoń do nas! 022 001 002 003

Makijaż

Na co dzień i na specjalne okazje. Zobacz jakie makijaże są teraz na topie!

Pierwsza propozycja to wyrazisty makijaż z użyciem ciemniejszego cienia do powiek i mocniejszej szminki. Taki duet to klasyka i to dość prosta w wykonaniu. Dlatego każda kobieta powinna sobie z takim makijażem poradzić. Oczywiście na twarz nakładamy najpierw podkład, następnie malujemy oczy, tuszujemy rzęsy i na koniec dodajemy szminkę. Dodatkowy efekt zrobią sztuczne rzęsy – wystarczy dokleić nawet kępkę.

Druga propozycje, nieco bardziej ostrzejsza, to podwójne kocie oko. Czyli mocno akcentujemy oko ciemną kreską, zarówno na górnej powiece, jak i dolnej. Ważne jest, aby zakończenia, czyli kreski wychodzące poza obszar oka, były wobec siebie równoległe. Ten makijaż już wymaga trochę czasu i precyzji, jednak jest idealny na Sylwestra. W tym przypadku nie akcentujemy już tak bardzo ust.

Trzecia propozycja – makijaż na co dzień, tzw. „przydymione oko”. Ciemniejszy cień nakładamy na powiekę, rozcieramy. Dodajemy kredkę na górną powiekę, podkreślamy dolną. Nakładamy białą kredką linie na wewnętrznej dolnej powiece. Resztę tuszujemy. Na policzki dodajemy trochę różu. Makijaż szybki i bardzo efektowny.

comments are closed