GET YOURSELF
REFRESHED

Zadzwoń do nas! 022 001 002 003

Encyklopedia urody

Oto 5 porad kosmetycznych, o których powinnaś pamiętać zawsze! Zaczynamy:

  • Rób sobie peeling przynajmniej raz w tygodniu, aby mieć miękką, gładką i oczyszczoną skórę. Peeling możesz przygotować sama w domu. Zmieszaj zmieloną kawę i trochę wody. Po uzyskaniu błotnistej papy nałóż ją na ciało i masuj rękami. Po 10 minutach spłucz wodą. To dość mocny peeling, dlatego lepiej nie stosować go na twarz.

  • Nakładając krem wykonuj przy okazji masaż skóry twarzy. Ruchy muszą biec od środka twarzy do zewnątrz tak, jak biegną mięśnie. Dzięki takiemu masażowi nie będziesz się musiała martwić o zmarszczki.

  • Nawadniaj swój organizm regularnie. Ma to ogromny wpływ na kondycję skóry. Możesz używać do tego suplementów diety lub po prostu.. pij dużo wody!

  • Jeśli masz zamiar poprawić kondycję swoich włosów, to koniecznie nałóż na nie odżywkę. Żeby jednak uzyskać dobry efekt, zawiń włosy w folię, dodatkowo opleć ręcznikiem i tak trzymaj ok. 30 min – do max 1h. Włosy będą miękkie i puszyste.

  • Aby ujędrnić skórę samodzielnie możesz zrobić sobie body wrapping. Wystarczy kupić odpowiednią ampułkę i dużo folii. Nałóż ampułkę na oczyszczoną skórę i następnie owiń się folią (tu będzie potrzebna pomoc drugiej osoby). Działa to świetnie na uda i brzuch. Dobrze, aby ampułka miała działanie rozgrzewajace.

comments are closed